Neden Birlik

Birlik TarımNeden Birlik

Birlik Tarım kuruluşundan bugüne kadar birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas almaktadır. Bu değerler, tüm grup şirketlerinde alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Kapsamlı iş ve eğitim Fırsatları

Çalışanlarının mesleki ve kişisel gelişimine verdiği önemi; onların hem kişisel gelişim hem de mesleki-teknik eğitimleri için sektörün önde gelen firmaları ile yürüttüğü uzun soluklu projelerle ortaya koyar. Küresel pazarlarda faaliyet gösteren bir şirket olarak, çalışanlarını yabancı dil öğrenmeleri konusunda teşvik eder.

Yükselme 

Birlikte geleceğe sloganımız ve yine bizleri geleceğe taşıyacak olan insan kaynakları yaklaşımlarında temel hareket noktası, şirket değerleri olan dürüstlük, çalışkanlık ve profesyonellik ilkeleridir. Birliğin şirket özü olan “Birlikte daha güçlüyüz” birlikteliğin gücünü ifade ederken, insana verdiği kıymeti de ve gücün karşısında durulamayacağını vurgulamaktadır. En önemlisi şirket değerlerine sahip çıkan, şirket ruhunu ve vizyonunu benimsemiş insan kaynağı olduğuna inanan, terfi olanaklarında öncelikle şirket içi çalışanlarını değerlendirmeye almaktadır.

İletişim

<p>Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.</p>

İnönü Cad. Mercan Sok. STFA B.8 Blok Kat. 1 Daire.5 Kozyatağı, İstanbul, Türkiye

T. +90 216 362 4150

info@birliktarim.com.tr

Bize Yazın

<p>Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize istek, öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz</p>