Değerlerimiz

Birlik TarımDeğerlerimiz


Birlik’de hedeflerimize doğru yol alırken sıkı sıkı tutunduğumuz, kim olduğumuzu belirleyen, hiçbir koşulda vazgeçmeyeceğimiz değerlerimiz var. Değerlerimiz mevcutta sahip olduğumuz ve her gün kendimizi geliştirebileceğimiz heyecanlı bir yolculuktur. Birlik olarak, bugünümüzü ve yarınımızı yarattığımız güvenle, tedarik ettiğimiz ürün ve hizmet kalitesiyle, müşterilerimize katttıklarımızla ve yenlikçiliğimizle sunarız.

 

Müşterilerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını kendi ihtiyacımız, başarısını ise kendi başarımız olarak görürüz. Onlarla işbirliğimizin her aşamasında değer katarak; uzmanlığımız, hızımız ve yüksek kaliteli ürün gamımız, stok alanlarımız, onlara “iyi ki varsınız” dedirtmek için çabalarız

 

Yenilikçiliğimiz

Önce güven ilkemizin aşılandığı ve yeşerdiğini gördüğümüz sürece, var olduğumuzu biliriz. Kaynaklarımızı ve İnsan faktörlü hizmetlerimizi verimli kullanır, farklı ses ve fikirlere açığızdır. İlham almak, sürekli gelişmek bize her şeyden önce keyif verir. Bilgimizi paylaşır, bizi tazeleyecek fikirleri kovalar ve hayata geçiririz.

Güvenilir Olmamız

Her koşulda özümüz sözümüz birdir ve güven bizim için her şeyden önce gelir. Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize ve ekosistemimizdeki her bireye verdiğimiz değeri hissettirir ve bunu yaparken etik, adil, şeffaf yaklaşımımız ve açık iletişimimizden vazgeçmeyiz.

 

 

İletişim

<p>Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.</p>

İnönü Cad. Mercan Sok. STFA B.8 Blok Kat. 1 Daire.5 Kozyatağı, İstanbul, Türkiye

T. +90 216 362 4150

info@birliktarim.com.tr

Bize Yazın

<p>Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bize istek, öneri ve görüşlerinizi iletebilirsiniz</p>